به اسپانیا 600x321 - مهاجرت فوری به اسپانیا 2023

مهاجرت فوری به اسپانیا 2023

مهاجرت فوری به اسپانیا 2023 متقاضیان می‌توانند از روشِ های متفاوتی اقدام کنند.

مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج و تولد برای اقامت اسپانیا خود اقدام کنند.

1.از نظر پزشکی کشور اسپانیا در سلامت جهانی قرار گرفته است. که بهترین بیمارستان های کشور انگلستان را دارد و درمان دراین بیمارستان با سرعتی عالی و کیفیت بسیار بالا برخوردار است.


2.خرید ملک از طریق سرمایه گذاری در این کشور یکی از روش های پر سود برای شما محسوب می شود.مهاجرت فوری به اسپانیا


3.هزینه زندگی کردن در این کشور برای افرادی که قصد مهاجرت دارند مناسب است زیرا نسبت به سایر کشور های قیمتی پایین تر دارد. نکات مثبتی که می توان نام برد برای هزینه کردن خرید خانه در اسپانیا  این است که هر فرد می تواند با روش های ساده و آسوده خانه ای را خریداری کند و صاحب آن منزل شود.


4.داشتن آب و هوای عالی در این کشور تقریبا 320 روز در این کشور هوا آفتابی است حتی زمستان ها هم هوا گرم است زیرا بارندگی در این کشور بسیار کم است.

 مهاجرت به اسپانیا از طریق کار

 

کسانی که می خواهند از طریق کار به کشور اسپانیا مهاجرت کنند باید به کارفمای آن کشور درخواست کار بخواهند. همچنین این افراد باید مجوز کاری در این کشور را داشته باشند تا بتواند اجازه کار کردن در این کشور را داشته باشند. 

افرادی که از ایران می خواهند از طریق کار به این کشور مهاجرت کنند باید حتما روزمه خود را برای موسسات کار یابی ارسال کرده آن را مورد بررسی قرار بدهند؛ اگر نوع فعالیت و تجربهی آن فرد قابل قبول بود آن را برای کارفرما ها ارسال خواهند کرد.مهاجرت فوری به اسپانیا 2023

 

 

a69c03c9 fb93 46ce a97d f5b93d880123 - مهاجرت فوری به اسپانیا 2023

 


 مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل

 

می توان گفت یکی ازعمومی ترین روش برای مهاجرت به کشور اسپانیا؛ تحصیل است. درخواست کنندگانی که می خواهند از طریق تحصیل به کشور دیگر مهاجرت کنند توصیه می شود به کشور اسپانیا بروند کشوری که از طریق تحصیل یکی از روش های آسان و ارزان و معتبر است. نکته مهم این است که افرادی که به زبان اسپانیایی مسلط هستند می توانند به صورت رایگان در دانشگاه های اسپانیا تحصیل کنند.مهاجرت فوری به اسپانیا
نکته ای در مورد نمرات حساب شده دانشجویان در دانشگاه این است که : در دانشگاه های اسپانیا آزمن روردی گرفته خواهد شد. و کل نمره معدل دانش آموز 14 نمره است.مهاجرت فوری به اسپانیا 2023

 از این 14 نمره 6 نمره اش با توجه به مدرک دیپلم آن دانشجو است یعنی دانشجو با کسب نمره 20 می تواند 6 نمره کامل برای گرفتن دیپلم را کسب کند و 8 نمره باقی مانده نیز از آزمون وروردی دانشگاه کسب می شود. هزینه دانشگاه های دولتی این کشور برای دانشجویان درهر ترم تقریبا 500 یا 1500 یورو حساب می شود. خبر خوب برای دانشجویانی که می خواهند برای تحصیل به این کشور بروند این است ه هر دانشجو در کنار تحصیل اجازه کار دارد و همچنین تا یک سال اجازه ماندن در کشور اسپانیا را دارد بتواند در رشته ی مخصوص به خود مشغول به کار شود.

 

7d98bd9f 7229 4c66 91c4 274712228f1b - مهاجرت فوری به اسپانیا 2023

 


مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری


 غلب افراد برای مهجارت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری عمل می کنند. افرادی که می خواهند در این کشور سرمایه گذاری کنند پیشنهاد می شود با خرید ملک اقدام کنند که حداقل ارزش ملک 500 یورو باشد. و مزیت خوبی که دارد این است که فرد می تواند به راحتی در اتحادیه اروپا مشغول به کار شود. همچنین این روند برای خانواده نیز ممکن است و برای فرزندان 18 سال اقامت گرفته می شود.  

 مهاجرت به اسپانیا از طریق تولد

 

یکی دیگر از روش های مهاجرت به این کشور و همچنین دیگر کشور ها مهاجرت از طریق تولد است. که در تمامی کشور ها می توان به دو صورت اقامت را انجام داد:مهاجرت فوری به اسپانیا


 1. اقامت از طریق سیستم خاک: نوزادی که تازه متولد شده است با توجه به آن کشور و خاکی که به دنیا آمده است اقامتش را می گیرد. کشور هایی مانند: برزیل، آمریکا و کانادا از این نوع کشور ها هستند.


 2. اقامت از طریق سیستم خون انجام می شود: این روش ها بیشتر کشور ها انجام می دهند. تبعیت نوزاد با توجه به تبعین پدر و مادرش تبعیت همان کشور را می گیرد.


در کشور اسپانیا بیشتر از روش خون تبعیت داده می شود. اگر پدر و مادر نوزاد تبعیت اسپانیا را داشته باشند نوزاد نیز تبعیت اسپانیا را می گیرد. 

bdb2cb44 adcd 48c8 b9ac 2a2fc986f374 - مهاجرت فوری به اسپانیا 2023

 مدارک لازم برای مهاجرت به اسپانیا

 

1. پاسپورت
2.مدرک شغلی
3. چهار عدد عکس
4.شناسنامه درخواست کننده و اشخاص زیر تعهد
5. همراه داشتن مدارک مالی مانند: گواهی سود سپرده بانکی، گواهی سود سهام بورس، اجاره نامه رسمی و حکم بازنشستگی برای درخواست کننده واجب است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید